Angelica Blomstedt
Head of Operation Sweden – HeadquarterAngelica drivs av att se både människor och verksamheter växa.
Hon brinner för att stötta andra i deras utveckling och finner stor glädje i att se individer och team ta nya steg framåt.
Med ett starkt engagemang för att driva verksamheten framåt, arbetar Angelica målmedvetet med att effektivisera processer och hitta smarta, hållbara lösningar.
Det som motiverar henne mest är att varje dag få bidra till att överträffa kundens förväntningar – och skapa upplevelser som gör att kunderna vill komma tillbaka, om och om igen.
Några av mina kollegor
Om Cutters Sverige
Cutters grundades av Andreas Kamøy och Kristian Solheim 2015, och är ett unikt drop-in koncept baserat på tre faktorer: effektivitet, kvalitet och ett fast pris på 389,- oavsett kön eller hårlängd. Cutters är för dig som vill ha en smartare frisyr – när det passar dig. Du kan enkelt se väntetider för alla salonger och beställa hårklippningar genom vår Cutters-app. Vi erbjuder inga tjänster som hårtvätt, färgning eller slingor utan fokuserar istället på det vi är bäst på; en professionell frisyr till ett överkomligt pris.
Jobbar du redan på Cutters Sverige?
Hjälp till i rekryteringen och hitta din framtida kollega.